Uzmanlarımız

Başlıksız-1

Uzm. Psk. Duygu KARAKULAK TAKVİM
Çocuk, Ergen ve Oyun Terapisti / EMDR Terapisti

2002 yılında Burslu olarak başladığı Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Şeref derecesi ile mezun olan Duygu Karakulak Takvim, tezini Çocukluğunda İstismara Uğrayanların Suça Eğilimi konusu üzerine yapıp, Öğrenci Kongresinde de sunmuştur.
Detaylı Gör

2

Uzm. Psk.Selen SALEBCİ
Çift ve Aile Terapisti / Bireysel Terapist

Selen Salebci, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji mezunudur ve yüksek lisans eğitimini Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince ve sonrasında İRE Dil ve Konuşma Kliniği, Cogito Okul Öncesi Akademi, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Evlilik Terapileri Enstitüsü’nde stajlarını yapmıştır.
Detaylı Gör

3

Uzm. Psk. Aynur KIZILÖZ
Bireysel Terapist / Özel Eğitim Uzmanı

Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümü mezunudur. Lisans eğitimi sırasında çocuk, ergen ve yetişkinlerin olduğu sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışmıştır. Klinik staj süresini, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde tamamlamıştır.
Detaylı Gör

4

Psk. Uğur Mikail Göksen
Çift ve Aile Terapisti / Bireysel Terapist

Uğur Mikail Göksen, lisans Eğitimini Okan Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Aynı Üniversitenin Sosyoloji Bölümü’nden de Çift Anadal Programı ile Lisans düzeyinde mezun olmuştur. 2011 yılında İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde, Doğan Şahin’in moderatörlüğünde “Yetişkin Gruplar İçin Psikodrama” Eğitim programını tamamladı.
Detaylı Gör

5

Uzm. Psk. Burcu Özkök
Çocuk ve Ergen Terapisti

Burcu Özkök, burslu olarak girmiş olduğu Maltepe Üniversitesi psikoloji bölümünü 2009 yılında onur belgesi ile tamamlamıştır. 2. sınıfın bir dönemini Erasmus öğrencisi olarak SWPS UniversityFaculty of Psychology'de okumuştur. 4. sınıfta psikolog adayı olarak Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği Kulaktan Kulağa Madde Bağımlılığını önleme programında ergenler ile çalışmıştır.
Detaylı Gör

6

Psk. Işıl AKÇAY
Çocuk ve Ergen Terapisti

Yeditepe üniversitesi Psikoloji bölümü ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü eş zamanlı olarak yüksek onur derecesiyle 2015 yılında tamamlamıştır. Uygulamaların yanı sıra akademik çalışmalarında önemli olduğuna olan inancı akademik yolculuğuna başlamasına neden olmuştur.
Detaylı Gör

7

Uzm. Psk. Merve KÖSE
Klinik Psikolog / Bireysel Terapist

2003-2007 yılları arasında, tam burslu okuduğu, Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünden birincilikle mezun oldu.2007-2009 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde - EMDR, Stratejik Aile Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi gibi eğitimler ve bunların süpervizyonunu alarak belediye bünyesinde yetişkin bölümünde bireysel terapist olarak görev yaptı.
Detaylı Gör

Başlıksız-1

Uzm. Psk. Özgür Yurtsever
Bireysel Terapist

1999 yıllı Marmara Depremi sonrasında henüz öğrenci iken Türk Psikologllar Derneği(TPD) ile birlikte çadır kentlerde psikolojik hizmetlerin yürütülmesi çalışmalarına gönüllü olarak katılmış. Daha sonra DABATEM’in Depremzedelere Psikolojik Yardım Projesi kapsamında İstanbul-Avcılar ve İzmit-Değirmendere’de yürütülen çalışmalarında bulunmuş.
Detaylı Gör

Başlıksız-1

Uzm. Psk. İpek Turgut
Bireysel Terapist

2010 yılında tamamladığı Uzmanlık eğitimi sonrası Yedikule Nöropsikiyatri, Rubi Psikiyatri ve çeşitli Psikoterapi merkezlerinde ergen, yetişkin grupları ile bireysel terapi çalışmalarını yürütmüştür. 2010 yılından itibaren aktif olarak danışan takibi yapan İpek Turgut Mayıs Psikolojide ergen ve yetişkin bireysel psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.
Detaylı Gör

Pınar Selin Gözeler foto

Uzm. Psk. Pınar Selin Gözeler
Aile ve Çift Terapisti

2017 yılında gerçekleşen 11. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi'ne Yeşilay’ın bursu ile katılmış ve Temel Bağımlılık Eğitimi’ni katılmaya hak kazanmıştır. Bir vakıf üniversitesinin Psikolojik Danışma Birimi’n de öğrenci ve personele Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimli terapi hizmeti vermiştir.
Detaylı Gör
 
 
teknoloji ve çocuk

Teknolojinin Aile Yapısı ve Gelişmekte Olan Çocuklar Üzerindeki Etkileri

20 Yıl İçinde Değişen Teknoloji ve Hayatımıza Getirdikleri Bugünün çocuklarının karşılaştığı sorunları …

okula-yeni-baslayacak-cocuklarin-okula-uyum-sureci-2

Okula Uyum Sürecinde Ailelerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Yaz tatilinin ardından okula geri dönüş ve adaptasyon ailelerin yeni gündemini oluşturuyor. Her çocuğun okula adaptasyonu …

vajinismus

Vajinismus Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Tedavisi

Vajinismus nedir? Halk arasında “ilk gece korkusu” olarak bilinen vajinismus, kadının cinsel yakınlaşma sırasında, …