Uzmanlarımız

duygu-karakulak-takvim

Uzm. Psk. Duygu KARAKULAK TAKVİM
Çocuk, Ergen ve Oyun Terapisti / EMDR Terapisti

2002 yılında Burslu olarak başladığı Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Şeref derecesi ile mezun olan Duygu Karakulak Takvim, tezini Çocukluğunda İstismara Uğrayanların Suça Eğilimi konusu üzerine yapıp, Öğrenci Kongresinde de sunmuştur.
Detaylı Gör

Selen-Salebci

Uzm. Psikolog Selen SALEBCİ
Çift ve Aile Terapisti / Bireysel Terapist

Selen Salebci, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji mezunudur ve yüksek lisans eğitimini Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince ve sonrasında İRE Dil ve Konuşma Kliniği, Cogito Okul Öncesi Akademi, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Evlilik Terapileri Enstitüsü’nde stajlarını yapmıştır.
Detaylı Gör

Aynur-Kızılöz

Psikolog Aynur KIZILÖZ
Bireysel Terapist / Özel Eğitim Uzmanı

Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümü mezunudur. Lisans eğitimi sırasında çocuk, ergen ve yetişkinlerin olduğu sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışmıştır. Klinik staj süresini, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde tamamlamıştır.
Detaylı Gör

Uğur Mikail Göksen

Psikolog Uğur Mikail Göksen
Çift ve Aile Terapisti / Bireysel Terapist

Uğur Mikail Göksen, lisans Eğitimini Okan Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Aynı Üniversitenin Sosyoloji Bölümü’nden de Çift Anadal Programı ile Lisans düzeyinde mezun olmuştur. 2011 yılında İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde, Doğan Şahin’in moderatörlüğünde “Yetişkin Gruplar İçin Psikodrama” Eğitim programını tamamladı.
Detaylı Gör

Merve-Köse

Uzman Psikolog Merve KÖSE
Klinik Psikolog / Bireysel Terapist

2003-2007 yılları arasında, tam burslu okuduğu, Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünden birincilikle mezun oldu.2007-2009 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde - EMDR, Stratejik Aile Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi gibi eğitimler ve bunların süpervizyonunu alarak belediye bünyesinde yetişkin bölümünde bireysel terapist olarak görev yaptı.
Detaylı Gör

Işıl-Akçay

Psikolog Işıl AKÇAY
Çocuk ve Ergen Terapisti

Yeditepe üniversitesi Psikoloji bölümü ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü eş zamanlı olarak yüksek onur derecesiyle 2015 yılında tamamlamıştır. Uygulamaların yanı sıra akademik çalışmalarında önemli olduğuna olan inancı akademik yolculuğuna başlamasına neden olmuştur.
Detaylı Gör

Levent Kurt Fotoğraf

Levent KURT
Uzman Psikolojik Danışman, Aile ve Çift Terapisti

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamladı. Lisans eğitimi sırasında Norveç Hükümeti'nden aldığı bursla bir dönem Norveç'te Oslo UniversityCollege'de çok kültürlü kimlik üzerine eğitim gördü.
Detaylı Gör

pinar-gulbey-223

Uzm. Psk. Dan. Pınar GÜLBEY
Aile ve Çift Terapisti

Psikolojik Danışman, Çift Ve Aile Terapisti Pınar GÜLBEY , 2008 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma Ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. 2009 yılında 1975’den beri yüzlerce terapist yetiştirmiş IF Weinheim Institut Für Systemische Ausbildung & Endwicklung (Almanya Weinheim Sistemik Psikoterapi Enstitüsü)’ den Sistemik Aile Terapisi, Çift Terapisi, Evlilik Terapisi ve Bireysel Terapi eğitimi almaya başladı. 4 yıla yayılmış toplam 1040 saat süreli süpervizyon ve seminerden oluşan eğitimini 2013 yılında tamamladı.
Detaylı Gör
 
 
 
 
filler, şema terapi

Şemalarınızın Tutsağı Olmayın

  “Başkalarının beni tanıdıkça sevmeyeceklerini düşünüyorum.” “Tek başıma hiç bir işi …

familypic

Ailenizi Besleyin

Ailenin Temel Gereksinimleri Nelerdir? Değerli olma duygusu Güven ortamı Yakınlık ve dayanışma duygusu Sorumluluk …

aile terapisi

Ailenin Kaldırma Kuvveti

Birbirine güçlü duygu, ilişki ve gerçekliklerle bağlı en küçük insan topluluğunu ‘Aile’ olarak tanımlayabiliriz. …