Uzm. Psikolog Selen Salebci

Çift ve Aile Terapisti / Bireysel Terapist

Selen Salebci, Özyeğin Üniversitesi Psikoloji mezunudur ve yüksek lisans eğitimini Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince ve sonrasında İRE Dil ve Konuşma Kliniği, Cogito Okul Öncesi Akademi, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Evlilik Terapileri Enstitüsü’nde stajlarını yapmıştır, ardından farklı danışmanlık merkezlerinde profesyonel olarak Evlilik ve Çift Terapisi alanında danışan takibine başlamıştır. Merkezimizde, Çift ve Aile Terapisi, Bireysel Terapi ve Cinsel Terapi alanlarında danışan görmektedir. Sistemik - dinamik yönelimli olarak çalışmaktadır. Çift ve Aile Terapileri Derneği üyesidir.

Eğitimleri arasında; Çift ve Aile Terapisi (İfti, Murat Dokur 300 saat), Imago Çift ve Aile Terapisi (120 saat), Evlilik Terapileri Enstitüsü Terapist Yetiştirme Programı (150 saat), Cinsel İşlev Bozuklukları Eğitimi (CİSED), Çiftlerde Aldatma ve Tedavisi (Hürol Fısıloğlu) ve Psikodrama (600 saat-devam etmekte) eğitimleri yer almaktadır.

Katıldığı Projeler, Akademik ve Gönüllü Çalışmaları

TEGV, Tohum Otizm Vakfı, Düşler Akademisi ve İstanbul Modern Sanat Müzesi’nde gönüllü olarak çalışmalar yürüttü. Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen uluslararası bir projede çalıştı. Yaptığı stajlar ve gönüllü çalışmalar süresince birçok kurum içi eğitime katıldı.

2

SOBECE / Sosyal – Duygusal Beceri Çocuk Eğitim Programı

Önceki Duyurularımız Çocuklarda Sosyal-Duygusal Beceri Geliştirme  SOBECE / Sosyal – Duygusal Beceri Çocuk Eğitim …

Film Analizi

Önceki Duyurularımız Film Analizi İçimizdeki Yabani Hikayeler 1 Sosyal Medya Kullanımı ve Online İtibarınız Film …

Filial Terapi

Filial Terapi Filial Terapi Filial Terapi (Anne Çocuk İlişki Güçlendirme Programı ) Filial Terapi grup oturumlarına …